,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Metal Team: Dlaczego państwa firma zdecydowała się na zakup zrobotyzowanego systemu paletowego REXIO®?

Grupa Kęty: Wzrost zamówień i konieczność poprawy jakości wymusiły na nas poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych. Mieliśmy problemy z powtarzalnością procesu, chcieliśmy się także rozwijać – zwiększać produkcję oraz wydajność. Po analizie rynku nawiązaliśmy kontakt z firmą Metal Team. Po obejrzeniu pracy kilku stanowisk REXIO®, które tam z powodzeniem pracują i fachowym podejściem kadry Metal Team zdecydowaliśmy się na inwestycję.

Metal Team: Jak wyglądał proces wdrożenia systemu REXIO® w Państwa firmie?

Grupa Kęty: Po ustaleniu warunków finansowych i terminów dostawca przystąpił do pracy. W fazie projektowania odbyliśmy wiele spotkań, gdzie byliśmy zaskoczeni jak fachowo pracownicy Metal Team przystąpili do zagadnienia. Udzieliliśmy wielu informacji na temat procesu i wyrobu, aby stanowisko było jak najlepiej przystosowane do naszych potrzeb. Proces instalacji gniazda przebiegł bardzo sprawnie, w ramach zakupu otrzymaliśmy również fachowe szkolenie kadry w temacie obsługi stanowiska.

Metal Team: Co zmieniło się po zainstalowaniu zrobotyzowanego systemu paletowego REXIO® w Państwa firmie?

Spinko: Zauważyliśmy poprawę jakości wyrobu gotowego dzięki powtarzalności procesu, który zapewnił robot. Najważniejszą jednak zaletą było podniesienie wydajności procesu i praktycznie wyeliminowanie postojów maszyny. Podczas wizytacji nasi klienci także są pod wrażeniem naszej inwestycji i nie mają już wątpliwości, że będziemy zapewniali im wyrób najwyższej jakości oraz w terminie. Widzą w nas dostawcę, z którym mogą wiązać bezpiecznie przyszłość i stabilność dostaw.

Metal Team: Czy poleciłby Pan innym zrobotyzowany system paletowy REXIO®?

Spinko: Jak najbardziej – firma Metal Team indywidualnie podchodzi do każdego klienta podczas projektu stanowiska jak i detali, które ma obsługiwać gniazdo. Nawet po wdrożeniu, gdy z powodu błędu pracownika nastąpiła awaria stanowiska kadra Meta Team szybko rozwiązała problem dopytując się nawet tydzień później czy wszystko działa jak należy. Każde przedsiębiorstwo produkcyjne chcące się rozwijać powinno zainteresować się automatyzacją procesów, aby pozostać konkurencyjnymi na rynku.

NASZE MARKI:KONTAKT:

Metal Team Sp. z o.o. Sp. k.
Wanaty, Warszawska 2E, Kamienica Polska
+48 34 326 12 15
+48 34 326 10 42
info@rexioteam.eu

KONTAKT:

Metal Team Sp. z o.o. Sp. k.
Wanaty, Warszawska 2E, Kamienica Polska
+48 34 326 12 15
+48 34 326 10 42
info@rexioteam.eu

NASZE INNE MARKI: