Rexio na dniach otwartych w Astor Kraków 2019

11.04.19

Nasza firma ściśle współpracuje ze swoimi partnerami co owocuje nowymi projektami oraz ciągłym rozwojem. Nie inaczej było 10 kwietnia 2019 roku, kiedy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dniach otwartych organizowanych przez firmę ASTOR w Krakowie. Wśród prezentacji, które mogliśmy zobaczyć nie zabrakło prezentacji firmy Metal Team oraz przedstawieniu zrobotyzowanych systemów Rexio.

Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem, gdzie odpowiadano na wiele konstruktywnych pytań dotyczących wykorzystania systemów w przemyśle. Bardzo dobrze został też przyjęty nasz najnowszy produkt Rexio MINI , który można było zobaczyć również podczas pracy.

Bez przestojów

Często stanowiska w dziale produkcji są obsadzone w stosunku 1 do 1 i przy napiętym grafiku każda absencja powoduje opóźnienia, a w skrajnych przypadkach – nawet brak realizacji zamówień. W tej sytuacji pracodawca obawia się potencjalnych strat, a pracownik – pójścia na L4, skoro w związku ze swoją nieobecnością może się przyczynić do przestojów w produkcji. Automatyzacja i robotyzacja w pełni rozwiązują ten problem.

Nasi przedstawiciele podczas pokazu pracy systemu Rexio MINI spotkali się z dużym zainteresowaniem, gdzie odpowiadano na wiele technicznych pytań dotyczących możliwości zastosowania naszego rozwiązania. Szczególną ciekawość wzbudzało zastosowanie skanera bezpieczeństwa, dzięki któremu przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa można zrezygnować z zastosowania fizycznego wygrodzenia podczas pracy stanowiska, co było również chętnie testowane przez słuchaczy. Na sam koniec usłyszeliśmy wiele ciepłych słów od przedstawicieli firmy ASTOR dotyczących naszych rozwiązań, podjęto rozmowy o przyszłych wspólnych projektach – jesteśmy więc gotowi na kolejne wyzwania ?

NASZE MARKI:KONTAKT:

Metal Team Sp. z o.o. Sp. k.
Wanaty, Warszawska 2E, Kamienica Polska
+48 34 326 12 15
+48 34 326 10 42
info@rexioteam.eu

KONTAKT:

Metal Team Sp. z o.o. Sp. k.
Wanaty, Warszawska 2E, Kamienica Polska
+48 34 326 12 15
+48 34 326 10 42
info@rexioteam.eu

NASZE INNE MARKI: